«پاساژ سپید»، پاتوق تهرانپارسی های اصیل

بازارگردی

تهرانپارس اگر همین طور ادامه بده تا پایان قرن، رویای برای هر تهرانپارسی یک مرکز خرید رو محقق می کنه. توی خیابون «تیرانداز» قدیم یا همین «حجربن عدی» که جنوب به شمال حرکت می کنی، دیواره های خیابان رو مراکز خرید دارند پر می کنن. این وضعیت ساخت و ساز مرکز خریدها توی شرق تهران از اواخر دهه هفتاد شروع شد و حالا هر جا که یه کارگاه ساختمانی علم میشه بی شک قراره تا یکی دو سال دیگه منتظر یه مرکز خرید جدید باشی.

تنوع در پاساژ سپید، یک لذت بی انتها

اما مجتمع تجاری سپید تهرانپارس برای تهرانپارسی ها یه چیز دیگه ست، یه پاتوق خرید محلی که هیچکس ازش دل نمیکنه و همیشه رونق خودشو داره. این مرکز خرید سال هفتاد و نه تاسیس شد و از اون زمان تا امروز تونسته همچنان یکی از بهترین مراکز خرید تهرانپارس و شرق تهران باشه. دلیل این استقبال همیشگی، تنوع کالاهای ارائه شده تو این مرکز خریده. توی پاساژ سپید می تونید انواع پوشاک زنانه، مردانه، بچگانه و ورزشی، طلا و جواهر، ساعت، کریستال، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم تزیینی، تلفن همراه و ... رو بخرید.

تنوع کالاها توی پاساژ سپید تهران پارس 

پاتوقی با حال و هوای فیلم بوتیک

پاساژ سپید تهرانپارس حال و هوای قدیمی داره و آدمو یاد مراکز خرید سال های دهه هشتاد و فیلم هایی مثل «بوتیک» که گلشیفته فرهانی و محمد رضا گلزار بازی می کردند، می ندازه، انقدر که گاهی فکر می کنم باید ببرن «موزه سینما» ثبتش کنن. بر خلاف مرکز خریدهای بزرگ این روزها، مثل کوروش و پالادیوم و... که ساختمان های بلند و مکش مرگمایی دارند، در سه طبقه ساخته شده و آروم توی محله تهرانپارس داره کارخودشو پیش میبره و از این بابت هم محله ای هاش خیلی ازش ممنونن که بار ترافیکی به فلکه اول تهرانپارس اضافه نمی کنه. همین افتاده حالیش باعث شده که پاساژ سپید فلکه اول، پاتوق خرید تهرانپارسی های اصیل و قدیمی بشه و اگه هزارتا مرکز خرید مدرن دیگه هم بزنن توی تهرانپارس، باز پاساژ سفید اونجاییه که تهرانپارسی ها میرن. پاساژ سفید تهران یه مرکز خرید متوسط به بالاست و از این جهت بازاری محسوب می شه که اکثر مردم تهرانپارس باهاش ارتباط خوبی برقرار کردن.

پاساژ سپید، مرکز خریدی با حس و حال دهه هشتاد

شکم گردی بی ادعا در پاساژ سپید

طی بازارگردیتون توی پاساژ سپید در تهرانپارس، اصلا نگران نهار و شام و شکم گردی نباشید چرا که اینجا سه تالار پذیرایی شیک و یه فودکورت با غذاهای خوب در دو بال شرقی و غربی پاساژ تدارک دیده شده. پاساژ سفید یه شهرکتاب هم داره که طبق روال همیشگی شهرکتاب ها جای روح بخشیه.

رستوران های پاساژ سپید تهرانپارس، بی ادعا اما با کیفیت

مترو سواری بی درد سر

این مرکز خرید یکی از بهترین بازارها از نظر دسترسیه، هم مترو نزدیکشه و هم بی آرتی. خطوط اتوبوس شهری هم امکان دسترسی به اون رو براتون فراهم می کنن. برای رسیدن به این پاساژ می تونید از مترو تهرانپارس استفاده کنید و با کمی پیاده روی به مرکز خرید برسین یا اینکه تاکسی های خطی دم مترو رو به سمت فلکه اول تهران پارس سوار شین. مترو تهران پارسم چون جز ایستگاه های اول خطه، یه مترو خلوت و بی مزاحمت و شلوغیه و شما این با سوار شدن از این ایستگاه قرار نیست حِستون به متروی تهران مثه «ماتادور»های از نفس افتاده تو زمین گاو بازی باشه.

مترو تهرانپارس، اول خط، بدون له شدن

از کجا به پاساژ سپید برسیم؟

با اتوموبیل شخصی هم می تونید از هر بزرگراهی که به سمت بزرگراه«باقری» دسترسی داره، مثل سردار سلیمانی(رسالت) یا زین الدین، خودتون رو به این بزرگراه برسونید و بعد هم بریدگی فلکه اول تهرانپارس رو از اتوبان شهید باقری خارج بشین.

پاساژ سپید در فلکه اول تهران پارس و ضلع شرقی این میدان واقع شده و به شما پیشنهاد می کنم اگر دنبال تنوع و خرید جنس خوب با قیمت مناسب هستید حتما سری به این پاساژ بزنید.